+38 (03355) 95606; +38 (096) 7983221 infolp556@ukr.net

Яку автономну каналізацію вибрати для дому

Автономні каналізації для очистки вод

Автономні каналізації – це зручні, надійні і прості в експлуатації установки, що дозволяють очищати і утилізувати стічні води. Наше устаткування підходить для експлуатації в усіх кліматичних зонах України і проводиться з урахуванням різноманітного клімату нашої країни.

Наша компанія пропонує широкий асортимент локальних каналізаційних установок, призначених для очищення господарсько-побутових стічних вод. Індивідуальні очисні споруди є незамінними там, де відсутня система центральної каналізації.

Станції автономної каналізації постійно удосконалюються і оновлюються. Використовуючи колосальний інженерно-технічний досвід, накопичений за роки виробництва локальних очисних споруд різного типу, наша компанія розробляє унікальні технології, що дозволяють використовувати станції в будь-яких умовах.

Призначення автономної каналізації

Системи каналізації, призначені для комплексної очистки стічних вод, як невеликих будинків, так і великих селищ або підприємств. Головна концепція, реалізована в нашому устаткування – це максимальна ефективність, економічність і абсолютна незалежність від центральних систем (повна автономність).

При створенні очисних споруд використовуються сучасні технології біологічної очистки. Фахівці нашої компанії зроблять індивідуальний підбір обладнання, враховуючи особливості клімату, геології та склад стоків. При необхідності будується автономна каналізація комплексного очищення стоків підприємств і великих житлових утворень, на основі проведених аналізів і вимірів, створюється проект з очисною спорудою, що забезпечує необхідне очищення.

Каналізаційні локальні станції здатні поліпшити якість життя людини, і при цьому захистити навколишнє середовище. Останнє особливо актуально, в світлі погіршення екології в Україні та світі. Така особливість стала можливою завдяки використанню методу глибокої біологічної очистки стічних вод. Висока очищаюча здатність (до 98%) і екологічна безпека утвореного осаду підтверджена численними випробуваннями. Тому наша продукція отримала повний пакет усіх необхідних дозвільних документів.

Варіанти виконання станцій для будинку

Для заміського будинку, в якому постійно проживають від двох до чотирьох осіб, ідеально підійдуть компактні станції або енергонезалежні септики. Різні модифікації станцій дозволяють використовувати обладнання в різних ситуаціях:

  • При невеликій глибині залягання трубопроводу, що підводить (до 60 см);
  • При середній глибині залягання трубопроводу, що підводить (до 90 см);
  • При великій глибині залягання трубопроводу, що підводить (до 120 см);
  • При високому розташуванні ґрунтових вод.

При обслуговуванні очисних установок потрібно тільки видаляти накопичений осад (мул) і забезпечувати своєчасне завантаження сухих бактерій. В іншому ця установка не вимагає постійної уваги і за необхідності працює цілий рік.

Наша компанія надає весь комплекс послуг з облаштування очисних споруд.

  • Індивідуальний вибір обладнання. Фахівці безпосередньо на об’єкті вивчають особливості геології, визначають місце оптимального розташування локальної каналізації.
  • Монтаж «під ключ». Бригада досвідчених фахівців здійснює доставку, монтаж і пуско-наладку обладнання.
  • Сервіс та гарантія. На всі виконані роботи надається гарантія і за необхідності укладається договір на регулярне сервісне обслуговування.

Особливості роботи локальної каналізації на дачі

Наша компанія випустила на ринок доступні і компактні очисні установки, призначені для експлуатації на дачі. Основною особливістю каналізаційної станції на дачі є періодична потреба в її роботі і невелика потужність. Фактично, подібне обладнання працює лише в період відвідування дачі людьми, тому вона повинна бути енергоефективною і невибагливою. При використанні аеробної технології, бактерії досить швидко розмножуються, що забезпечує очистку при нерегулярних пікових навантаженнях.

Автономні каналізації, володіючи перерахованими вище характеристиками, відмінно впишуться в будь-який ландшафт, видаючи себе лише кришкою люка!