+38 (03355) 95606; +38 (096) 7983221 infolp556@ukr.net

Ціни

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ

Затверджено

Наказом № 26 -од від 03.01.2018 р.

Правила бронювання номерів

в санаторії “Лісова пісня

 

 1. Запит про наявність вільних місць та бронювання номеру в санаторії: за телефонами(03355) 95-6-06, +38 096 798 32 21
 2. При 100% оплаті бронювання протягом трьох робочих днів з моменту бронювання номера, вартість путівки розраховується по прайс – листу на момент бронювання.
 3. При внесенні авансового платежу, остаточна вартість путівки розраховується відповідно до прайс – листа, діючого на момент остаточної оплати.
 4. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок санаторію ( реквізити: ВОС “Лісова пісня”, Р/р 26005300159131, філія Волинського обласного управління «Ощадбанку України» ЕДРПОУ 05383951 МФО 303398) . В платіжній квитанції обов’язково вкажіть Ваше прізвище та ініціали. Передплату вносити тільки на розрахунковий рахунок санаторію “Лісова пісня” через відділення банків.
 5. При несплаті авансу протягом вказаного терміну – бронь може бути анульована.
 6. При відмові від броні (або перенесення на інший період) МЕНШ, ніж за 14 днів до заїзду сума авансу не повертається.
 7. При відмові від броні (або перенесення на інший період) БІЛЬШЕ, ніж за 14 днів до заїзду сума авансу повертається в повному обсязі.
 8. Заїзд в санаторій з 13:00 год., виїзд до 12:00 год.
 9. Санаторій гарантує бронювання категорії та вартість номеру (а не номер кімнати).
 10. Діти віком до 5 років відвідують санаторій безкоштовно (без надання спального місця та харчування) при бронюванні сімейний номерів категорії «напівлюкс» .
 11. Оплата броні (внесення передплати) – свідчить про погодження клієнта з умовами бронювання.
 12. Для оформлення в санаторій при собі обов’язково мати паспорт/для дітей – свідоцтво про народження або відмітку в паспорті батьків. Для пацієнтів з явними та хронічними захворюваннями бажано пройти консультацію у сімейного лікаря на предмет можливих протипоказань лікування . Рекомендовано також мати санаторно-курортну картку, по наявності – обстеження УЗД, КТ, МРТ або рентген.
 13. Санаторій не приймає на лікування людей з обмеженими можливостями, які вимагають додаткового індивідуального догляду без супроводу і людей старше 75 років, оскільки санаторій не має можливості надавати індивідуальні послуги з догляду за пацієнтами.
 14. Курс лікування (процедури, їх кількість та послідовність) призначає лікуючий лікар кожному пацієнту індивідуально з урахуванням медичних показників, побажань пацієнта та сумісністю процедур.
 15. Відвідування санаторію з домашніми тваринами – заборонено!

Мінімальний термін санаторно-курортної путівки – 7 діб. При достроковому вибутті з санаторію кошти за 2 доби не повертаються , а третя доба 50% від вартості путівки.

Путівка включає:

 • проживання
 • лікування
 • харчування.

У вартість відпочинку та санаторно-курортної путівки входить:

 • Медичні процедури за основним діагнозом;
 • 4-х разове харчування;
 • Проживання (відповідно до категорії номера);
 • Wi-Fi у спеціальних зонах на території;
 • Прибирання номерів, заміна постільної білизни
 • Денні та вечірні розваги – виступи фольклорних та естрадних колективів, танцювальні вечори, інші заходи за програмою відділу культури
 • Користування пляжем санаторію