+38 (03355) 95606; +38 (096) 7983221 infolp556@ukr.net

Як зробити веб-сайт з нуля

Створити сайт з нуля самостійно

Коли створюєш самостійно, не завжди правильно. Ви розумієте, навіщо і чому його створюєте сайт з нуля, але вам може не вистачити знань для того, щоб реалізувати всі задумки. А якщо ви нічого не розумієте в інтернет-маркетингу, веб-сайт не буде приводити клієнтів, і ви поступово забудете про нього. Або зверніться до професіоналів, щоб вони виправили помилки і зайнялися розкруткою.

сайт-з-нуляСтворити ефективний сайт з нуля самому можна. Але для цього знадобиться додатково вивчити юзабіліті, основи інтернет-маркетингу, SEO та рекламу. Це займе приблизно вдвічі більше часу, ніж самостійна розробка веб-ресурсу «для себе», без конкретних цілей.

Коли замовляєш в агентстві в Луцьку, практично ідеально. Якщо звертаєтеся в компанію, над вашим проектом працюватимуть кілька фахівців – верстальник, дизайнер, програміст, маркетолог, проект-менеджер, контент-менеджер і інші. У хороших студіях розробка сайтів Луцьк має маркетолога – фахівецьця з продажу. Він розуміє, як покупці роблять вибір, на що звертають увагу, як їх залучити. Тому сайт буде працювати ефективно: наприклад, якщо грамотно налаштувати рекламу в Яндекс.Директ, він буде приводити клієнтів в перший же день.

Щоб сайт добре вирішував завдання, потрібно витратити час на вибір хорошій компанії. Вивчіть кейси, приклади робіт в портфоліо, прочитайте відгуки на сторонніх майданчиках, запитаєте про гарантії і про те, які фахівці будуть займатися вашим проектом.

«Питання давольно цікавий. І відповідь на нього полягає в цілях створення сайту. Всі три способи мають місце бути, особливо цікавий спосіб самостійної розробки сайту. Далеко не кожен володіє веб-програмуванням, а тим більше середньостатистичний підприємець. До того ж, щоб розробити хороший конверсійний сайт, необхідна ціла команда: веб-дизайнер, верстальник, маркетолог, копірайтер і часто веб-програміст. Коли підприємець наймає цю команду безпосередньо або через агентство, він інвестує свої гроші в продажу. Це дуже важливий факт, про який необхідно пам’ятати »

Данило Філімонов, маркетолог

Коли використовуєш конструктор, не завжди правильно. Справа знову ж в ваших знаннях – мало хто «може» одночасно і в ведення бізнесу, і в інтернет-маркетинг. Можна створити гарний сайт, але він не буде працювати. А ще можна створити «кривий» веб-ресурс, але він буде приводити клієнтів. Все залежить від ніші, інформації, представленої на сайті, воронки продажів.

Ми прагнемо підвищити ефективність всіх сайтів, які створюють в нашому сервісі. Тому впровадили підказки – наприклад, з побудови заголовків, постійно проводимо навчання, надаємо персональні заняття з куратором. Наприклад, у нас створюють сайти, які продають на 7000 Грн, при витратах на рекламу 600 грн – читайте про це докладніше в історії успіху.

Андрій, Луцьк – відгук

«Перш за все хочу сказати, що, в цілому, на рівні купити домен / хостинг, заватнажити WordPress, поставити тему / кастомізировати / заточити її під свої потреби, з сайтобудування я дружу. У мене є кілька сайтів на WordPress, ще кілька робив друзям-знайомим, так що вибір конструктора, а не повноцінного сайту, був усвідомленим.

Спочатку мені потрібно було швидко оформити портфоліо по вузькій тематиці для участі в тендері, і щоб виглядало це дещо краще, ніж добірка посилань в гугл-документах. Я вибрав тільду – як найбільш доброзичливий і “гнучкий” конструктор. Надалі я вирішив зробити цю вузьку тематику – медичний копірайтинг – основний. Ще не знаючи попиту в ніші, я пішов по шляху мінімально працездатного продукту – доробив все той же портфоліо на Тільда, додавши кілька блоків. Сайт почав приводити клієнтів. Після цього, в кілька ітерацій, я довів Лендінгем до нинішнього вигляду, і продовжую збирати з нього заявки. Планую в найближчому майбутньому внести ще декілька змін, обновивши і актуалізувавши інформацію, і продовжувати використовувати Лендінгем.

Якщо резюмувати, для мене основними критеріями були швидкість розгортання, простота внесених змін, юзер-френдлі інтерфейс і гнучкі можливості. А ще – Тільда ​​вельми симпатична і добре індексується пошуковими системами»