Лікувальна база

Зображення публікації

Санаторій має вищу акредитаційну категорію, нагороджений багатьма дипломами, грамотами, подяками та іншими обласними та державними нагородами.

Основні пріоритети, які вигідно вирізняють санаторій з-поміж інших аналогічних закладів:

  1. Комплексна фітотерапія та застосування нетрадиційних методів фітолікування (фітованни, фіточаї, фітоаплікації, фітоінгаляції  групові та індивідуальні, 4-х камерні фітованни, фітогальванотерапія, кишкові та гінекологічні фітозрошення з використанням екологічно чистої місцевої фітосировини та цілющого меду).

В арсеналі санаторію використовується велика кількість видів різних трав, які заготовлюються в екологічно чистій місцевості або вирощуються на власних полях та мед з власної пасіки.

  1. Місцеві торф’яні пелоїди (грязі), які отримали високу клініко-біохімічну оцінку Одеського науково-дослідного інституту курортології.
  2. Моршинська мінеральна вода.
  3. Сірководневі та сухі вуглекислі ванни.
  4. Підводне скелетне витягнення хребта.
  5. Велика різновидність масажів (класичний ручний, сегментарний, механічний на апараті «Релакс», на кушетці «НугаБест», на масажному кріслі, водний і т. д.).

Важливе місце в оздоровленні займає фізіотерапевтичне лікування (лазеротерапія, магнітотерапія, КВЧ-терапаія, високо- і низькочастотна терапія, механо- і кінезотерапія), яке проводиться на новій сучасній апаратурі. Пасивна і активна розробка суглобів, ударно-хвильова терапія, пневмопресінг, спелеотерапія (соляна шахта), озокеритові аплікації, пелобішофіт, гідроколонотерапія та мікроклізми, озонотерапія, психологічне розвантаження, музико- та аромотерапія, підводний та гідролазерний душі, тренажерний зал та лікувальна гімнастика, косметологія.

Нетрадиційна медицина: мануальна терапія, гомеопатія, гірудотерапія.

Діагностичне відділення:

  1. Клініко-біохомічна лабораторія, акредитована на вищу категорію.
  2. Функціональна діагностика (електрокардіо- та спірографія).
  3. Ультразвукова діагностика (серця, судин, внутрішніх органів черевної порожнини, сечостатевої системи, щитовидної залози).

У санаторії створені умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Спеціально облаштовані кімнати для проживання, доїзд до їдальні, пандуси та інше.

Заклад має всі можливості для проведення повноцінної реабілітації, лікування та оздоровлення учасників АТО.