Дозвілля

Зображення публікації

В санаторії «Лісова пісня» створено прекрасні умови для активного відпочинку. Ми стараємося, щоб наші відвідувачі не лише оздоровлювалися фізично, а й гарно відпочили. У нас є бібліотека, актова зала,  спортивні майданчики для гри в пляжний волейбол, бадмінтон, настільний теніс, гарно обладнаний дитячий майданчик та дитяча кімната. 

 

В актовому залі санаторію, розрахованому на 200 глядачів, щоденно проводяться вечори відпочинку, концертні програми, творчі зустрічі з відомими людьми. Кожну другу неділю, запрошуємо на концерт народного аматорського ансамблю народної пісні «Лісова пісня» учасниками якого є працівники санаторію. 

Цікаво проходять вечори відпочинку: «Пісня – душа народу», «Сміх – здоров’я» де кожен з відпочиваючих проявляє свої таланти.   Тричі на тиждень пропонуємо до перегляду цікаві документальні та художні фільми, мультфільми для дітей та дорослих. 4 рази на тиждень проводяться танцювальні вечори відпочинку в танцювальному залі та на літньому майданчику.

Систематично проводяться пішохідні екскурсію околицями санаторію. Пікніки на березі оз. Пісочне (варимо юшку, смажимо рибу та сало, співаємо пісні під баян, ігри та конкурси.).

Екскурсії до тисячолітнього міста Володимира-Волинського з відвідуванням Зимненського Святогірського жіночого монастиря. Екскурсія в музей-садибу Лесі Українки (с.Колодяжне).

Екскурсія до Петропавлівського чоловічого монастиря (с. Світязь)

Екскурсія до музею флори і фауни у Шацькому лісовому коледжі імені Валентина Сулька.

Екскурсія до Білорусії,  Брест – Біловезька Пуща (для перетину кордону від 16 років потрібно мати паспорт громадянина України з вчасно вклеєною фотографією 25 та 45 років. Діти до 16 років повинні бути вклеєні в закордонний паспорт батьків або мати свій дитячий проїзний документ. Якщо дитина до 16 років їде без одного або обох батьків, потрібно мати нотаріально завірений дозвіл від батьків на вивезення дитини до Білорусії).